Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2015-01-04 01:03:37

Ziomekck

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 34
Punktów :   

Cały legion we mnie

Cześć

Chyba zacznę od najgorszego czego ostatnio doświadczyłem, dzisiaj moja Mama powiedziała, że nie chce juz żyć, że nie ma już siły walczyć ze wszystkim, i musze przyznać tylko jedno nie da w takim momencie się powstrzymać łez.


A wszystko jest spowodowane tylko moim bratem, nie chce o tym pisać co się dzieje, chcę zapomnieć. Pragnę tylko tego by go nie było już za bardzo zatruwa wszystkim życie, proszę BOŻE daj nam siłę przetrwać to wszystko.

Ostatnie czasy są chyba najcięższe w moim życiu,

I krzyczę weź mnie ratuj kiedy patrzysz w moje oczy ale nie chcesz tego słyszeć i odchodzisz.



Po za tym to jestem juz bardzo zmęczony i niestety wiele się nie zmienia, całymi dniami słucham muzyki, praktycznie nic nie robię, jaram codziennie praktycznie
coraz rzadziej na szczęście pijemy juz się tak nie bawimy bez okazji chociaż i tak się jeszcze zdarza. Często doświadczam niepowodzeń, muszę zmienić się.

NIE można się poddawać i mam paru przyjaciół, którzy swoim towarzystwem pozwalają mi zapomnieć na chwile, bardzo rzadko spędzam czas w domu,



Na dzisiaj wystarczy chyba nie warto więcej pisać na ten temat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-orochi.pun.pl www.madderdin.pun.pl www.nbd.pun.pl www.eternalmarch.pun.pl www.dumhog.pun.pl