Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-09-08 00:48:37

Ziomekck

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 34
Punktów :   

Kiedy śpimy to żyjemy tak naprawdę, czyż nie?

Ja ze sobą sam, i myślę o wszystkim

zaczynać wszystko od nowa tak można bez końca, powracać, karmić złudzenia później odtrącać 

boje się, że znów będę pić od 12


"Bo gdyby to był ten ostatni raz, to niech świeci na nas blask gwiazd, wziąłbym cię za dłoń, wyszeptał, że to nasz czas."

Nie wiem czy cud tu może się wydarzyć, Kiedy policzę do trzech , Wdech może mnie poparzyć, Ale chce spróbować jeszcze raz


"Lubię często świetnie się zabawić, zabić swój czas zanim on przyjdzie Cię zabić."



"Poznasz głupców, mających łzy mądrości.."


"Nieważne co czytasz, Koran, Torę, Biblię, bądź dobrym człowiekiem a zło samo zniknie."



"Lojalność szczerość w sercu prawda w oczach łzy jak radość nigdy na pokaz..."


"Niby jest głośno, a cicho, słuchać pogłos, gdy idę, widzę kosmos, idąc, chodź w domu krzyczą, non stop 'ciszej!"

"Czasem mogę polegać tylko na sobie, czasami pokutować dzień za dniem ciepłymi łzami"



"Mógłbym rozliczyć każdą z was za gwałt na emocjach Albo obrócić to w żart i ukryć rozpacz."


"Ciebie nie ma, jest alkohol, są marzenia bez znaczeń."
" W moim innym świecie "


"Chodź ze mną tam, wzbij się ponad chmury
Gdzie kończy się świat, upadają mury
Chodź ze mną tam i zostaw codzienność
Gdzie kończy się świat, zaczyna się wieczność"


"Strach... nie chcę się już bać, ale zapewne
Mam coś na sumieniu i dlatego nie idę a biegnę"


Jest źle coraz gorzej wszystko po kolei "Jak sie jebie ziomeczku to nie raz wszystko, na raz i bardzo szybko" nie układa mi sie z niczym praktycznie przynajmniej wakacje były nawet dość fajne dość ...
no cóż trzeba sie starać zmienić coś zobaczymy jak to sie potoczy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistyk00.pun.pl www.sasuke1.pun.pl www.omfo.pun.pl www.gildiastorm.pun.pl www.krejzilaba.pun.pl