Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-12-12 22:18:00

Ziomekck

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 34
Punktów :   

Szukając siebie

no więc tak wszytko idzie dalej powoli leszcz jednak szybko .

Wiesz przed chwilą czułem sie nawet dobrze lajtowo  lecz po jednej krótkiej chwili poczułem strach wielki strach , jak to jest kiedy w jednej chwili może wszystko sie zjebać, stracić nie wiem nie chce wiedzieć , za duzo tego było zeby to stracić wiesz . Boje się czasami strach przepełnia mnie całego nie mam żadnego pomysłu żeby to zmienić . Jeden moment jedna chwila mało wyjść i trudno wybrać tą dobrą drogę , wybierzesz źle całe życie bedziesz miał na sumieniu ze"mogłeś więcej" .  Wiele od ciebie zależy nie 100% lecz wiele .  MUSZE OGARNĄĆ SIEBIE pomagać bardziej  nie pić za często odnaleźć szczęście "być szczęśliwy" żebyśmy my dali rade Laura ***************    RAZEM ZAWSZE jak ja to i ty jak ty to ja !! wiesz i nie ma innej opcji , Będziemy kiedyś budzić sie z uśmiechem na twarzy zobaczysz  nikt nam tego nie zabierze nikt !!! kurwa nie pozwolimy na to i szczerze WIERZĘ W TO . KONIEC .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krejzilaba.pun.pl www.omfo.pun.pl www.centrumpbf.pun.pl www.sasuke1.pun.pl www.gildiastorm.pun.pl