Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-08-28 22:37:11

Ziomekck

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 34
Punktów :   

Wciąż w pogoni za lepszej jakości życiem !!!!

siema
no  to tak zaczne od tego że ostatnio coraz częściej mnie łapią zamuły no ale staram się jak mogę by jej nie mieć choć ostatnio to coraz częściej tak sie dzieje i co raz trudniej jest mi ogarniać powód jest taki że jest brak dziewczyny jebany brak co noc  myśle myśle o tym i nie moge przestać jednorazowe przygody nie pasują mi wręcz przeciwnie pragne co raz bardziej mieć i zaczynam n awet być zasdrosny  moze nie o konkretne osoby ale ze moją to czega ja pragne i ni chuja zdobyć nie moge nie umiem chyba jestem zbyt za bardzo wybredny a jak widze co sie dzieje dookoła mnie to jest tylko gorzej gorzej czuje sie jak bym spaadał w dół dół i nikt złapać  mnie nie potrafi a wstać samemu jest bardzo trudno mi jedynie co to przyjaciółka <33 mi pomaga jak może

a po za tym to poprakę zdałem szkoła sie zaczyna za pare dni melanżuje sie coraz częściej bo niby wakacje jeszcze trwaaja

z przyjaciółmi no to teraz to cały czas s iedze z  Laurą <333 wszędzie chodze itd no ale boje sie ze sie zjebie ze jak przyjdzie rok szkolny to nie bedziemy sie spotakć albo rzadko boje sie też ze sie coś zjebie nie wiem czemu wiem ze nie powinienem sie bac  lecz coraz bardziej sie boje przez to ze sie do niej coraz bardziej przywiązuje bo codziennie sie widuje wsztko ale jak  przyjdzie rok szkolny to nie wiem mam nadzieje ze bedzie dobrze Laura ♥♥♥ :  **  a po za tym to  z Paulina * i patrykiem i resztą to w sumie wporządku ty lko mało mam ostanio czasu zeby isc do nich czy coś no ale kontakt cały czas mamy  

dziś miałem przypał za mamą z paleniem kurwa myslała ze rzuciłem ale znów zaczołem  palic ale co jebać

moge dodać ze dzisiejsza wypowiedz jest bez alkoholu poprostu szczerze

co tam jeszcze moge napisać  o te wakacje są chyba najlepsze w moim  życiu i choć jeszcze sie nie skończyły to ja juz je wspominam  chyba najlepiej

no chyba starczy na dziś ....... za przeszłe dobre chwile teraźniejsze i przyszłe wyjątkowe chwile !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gildiastorm.pun.pl www.logistyk00.pun.pl www.omfo.pun.pl www.centrumpbf.pun.pl www.sasuke1.pun.pl