Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-06-03 22:56:49

Ziomekck

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 34
Punktów :   

życie życie życieee !!!

No i jest tak życie sie toczy jakos eh powiem tak

W domu nic sie nie zmieniło )o tak bart zazwyczaj u dziewuchy siedzi i wychowują dziecko no i jak na razie chyba sobie radzą obyy z mamą sie często kłócę ale jest ok

Z Przyjaciółmi no chyba dobrze nawet bardzo chyba nie wiem z Laurka jest dobrze choć ostatnio tęsknie za nią bo sie z nią rzadko widuje ale jest dobrze z Pauliną jest dobrze no i z Zawierem jest tez dobrze w sumie z nimi to coraz lepiej więc nie narzekam !!

W szkole no zbliża sie zakończenie wystawienie ocen jest za tydzień jakos jeszcze mam pare zagrożeń to znaczy z większości sie wybronię mam nadzieje bo kurwa trudno w chuj a lipaa jest z Fizyką i Elektrotechniką a po za tym postaram sie wybrac bez wiekszych problemów

W Miłości niby ... nic w sumie sie nie zmieniło poznałem ostatnią taka jedno no z początku wydawała sie fajna ale tak nie jest... wiec lipa ale wakacje sie zbliżają wielkimi krokami więc myśle ze bedzie ok nom obyy

no i na koniec od siebie kilka słów
kurwa teraz ostatnio zaczynam żyć nie wiem zaczynam doceniać to co mam chyba tak mi sie wydaje i zaczynam kurwa zauważać jakie to życie jest dziwnę jebnięte kurwa pierdolnięte
i jeszcze taki jeden cytat piosenki które mi imponuje nie wiem czemu ale jest zajebisty i w większości opisuje to co teraz chce opisac nie wiem jest moze podobny do mnie do mojego nastroju nie wiem ale mi sie bardzo podoba !!! :

Właśnie tak, podnoszę głowę, patrzę na niebo
By choć przez chwilę nie czuć się jak dnia każdego
Pytam dlaczego lecz znów odpowiedzi nie ma żadnej
Wiem tylko jedno, że zawsze wstanę gdy upadnę
Kolejny dzień co łamie plusy
Kolejne fakty co zmieniają się w wieczorne newsy
Kolejny ziomek dał się złapać w sidła tej pokusy
By gonić za pieniądzem zapominając o duszy
I jak to ma nie ruszyć gdy świat codziennie próbuje cię skruszyć
Gdy słońce już nie daje światła a tylko suszy
W tej miejskiej głuszy ja mam otwarte oczy i uszy
Ja trzymam pion ziom i nie dam się poruszyć
Właśnie tak


no i tyle napiszę chyba jak wystawią wszystkie oceny i sie w sumie zaczną wakacje tak jak by wiec narazie!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.omfo.pun.pl www.centrumpbf.pun.pl www.logistyk00.pun.pl www.krejzilaba.pun.pl www.sasuke1.pun.pl