Nazwa forum

Opis forum


#1 2016-12-20 20:41:32

Ziomekck

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 34
Punktów :   

także tego

mhmmm...
wymieszane wszystko często odczuwam brak emocji jak i ich nadmiar
życie składa się z prostych fragmentów 24 na dobę mógłbym słuchać muzyki chwilami mam myśli, że ona ze mną jest jest czymś jakby namacalnym, przeżywam z nią większość swojego życia co daje mi ukojenie, radość, ból, potrafię podjeść do niej na tyle empatycznie, ze wiem co chce ktoś przekazać i poczuć to. Na szczęście więcej wyciągam z niej niż mi zabiera takie mam wrażenie, żyje według określonych zasad, które wyniosłem po przez doświadczenia jak i muzykę.

często zadaje sobie pytanie poniżej i nie znam odpowiedzi

"Odpowiedz se na pytanie, po co tu jesteś
Jaki masz cel, ile drogi w przód chcesz przejść
Gdzie rzeczy ważne, gdzie ważniejsze, gdzie prawda
Gdy za wysoko poprzeczka, kiedy za nisko garda
Na farta, karta, ta szczęśliwa, mam nadzieje
Kiedy los robi rozpierdol, kiedy często w twarz się śmieje
Kiedy wiatr w oczy wieje, kiedy wkurwia cie już wszystko"
- PROROK


Ostatnio miałem urodziny i dostałem życzenia które mi siedzą w głowie bardzo przyjemne
"owocnych poszukiwań odpowiedzi i wytrwałości w stawianiu pytań! I szczęśliwych podróży dalekich i bliskich..."

przez ostatnie dwa tyg pracuje po 10 -13 h ale tak mi jest lepiej miej czasu na  hedonistyczny styl życia, który często się mi włącza nawet po pracy lubię sobie przypalić. ale nie zawsze dużo mniej pije... wiec jest nawet pozytywnie staram sie pomagać rodzie i osobom, które potrzebują pomocy lecz nie wszystkim bo nie każdy na taką pomoc zasługuje

to będzie dość przyjemny post
stoję w miarę dobrze przed świętami szykuje mi sie 6 dniowy wyjazd do Widnia na sylwestra dobrze przywitam nowy rok mam nadzieję

nie wiem nic mi nie przychodzi do głowy co chciałbym napisać

P56 RAP heheh

Pozdrawiam tych którzy na to zasługują bez imienia i nazwiska POzdro


P.S.
Wieży, że z czym sie nie zderzy zwycięzy

Ostatnio edytowany przez Ziomekck (2017-02-14 20:55:52)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krejzilaba.pun.pl www.logistyk00.pun.pl www.centrumpbf.pun.pl www.omfo.pun.pl www.sasuke1.pun.pl