Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-02-25 19:20:47

Ziomekck

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 34
Punktów :   

Browar wódka Bongo i tak na okrągło

zazwyczaj kiedy tu coś opisuje oznacza, ze coś mnie dręczy tak mnie sie wydaje

No to tak przez długi okres przerwy wiele się zmieniło ;P \
Szkoła mi się kończy za chwilkę Matura


Mam dość spędzania czasu w moim domu mam wrażenie jakbym był gościem niechcianym, nie mogę sobie znaleźć miejsca w nim, od otwarcia oczu mam chęć wyjść i nie wracać. Dzisiaj wróciłem ze szkoły siedłem i juz po chwili wyszedłem, wolałem sam na dworze siedzieć. Strasznie napięta atmosfera jest w nim . I najgorszy jest pierdolony ból głowy ! kurwa mac praktycznie cały czas mnie głowa boli. staram się jak najwięcej czasu spędzać po za nim.

Nie palę szlug juz 9 dzień kozacko ale chce mi sie jeszcze troche palić. często wybucham nie moge wytrzymać i sie wkurwiam ale szybko złość opada

Po za tym poznałem parę osob
Naprawdę z niektórych się ciesze

Mhm   miałem Kilka Dziewczyn całkiem śmieszne i fajne Sprawy lecz od 3 tyg znów jestem sam ale dzisiaj nie będzie to mym problemem Nabieram doświadczenia Łapiesz i już inaczej patrzę na Świat co mnie cieszy )

po za tym to ostatnio było naprawdę całkiem spoko
duzo się piło do tyłu się chodziło
mhm jak patrzę wstecz na ostatni rok to naprawdę jestem dość zadowolony mam nadzieje ze następne bede tez tak zapamiętywał



Przyjaciół jak zawsze POzadrawiam całym serduchem każdy zajęty soba lecz zawsze każdy znajdzie trochę czasu
za dwa miechy no dobra trzy wiele sie zmieni po maturze czuję , ze to będzie piękny okres


koncze bo mnie głowa napierdala jak mówiłem wcześniej

Zakładam kaptur i ide przed siebie



Czuję twoją samotność
Widzę, słyszę smutek
Zamykasz na świat okno, los traktuje cię butem
Pasja? Jak będzie trzeba, będziesz zdychał za nią
Na zawsze wierny tej jednej sztuce, Michał Anioł
Artysta, wielki alkoholik, nieudacznik
Chcesz zmienić świat na lepsze? Może od siebie zacznij
I znów stoimy na przeciwko siebie vis 'a' vis
Znów zostaliśmy sami, tylko ja i ty.


see you

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krejzilaba.pun.pl www.gildiastorm.pun.pl www.centrumpbf.pun.pl www.sasuke1.pun.pl www.logistyk00.pun.pl