Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-04-22 23:14:43

Ziomekck

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 34
Punktów :   

no początek toi owo

no na początek chciałbym sie przedstawić mam na imie Adrian 
no i co by tu napisać
Mam 17 lat mieszkam w Kielcach i chodzę do technikum
jestem samotnym człowiekiem uwielbiam spokój i najlepiej go odczuwam nocami przed snem i jak jestem z prawdziwymi przyjaciółmi
mam dwie zajebiste przyjaciółki Laurę )* która chyba daje mi siłę jest wyjątkowa i jest dla mnie bardzo ! ważna bardzooo! i mam jeszcze Paulinę którą też bardzo lubie i też jest wyjątkowa   Kocham jee !!
no i oczywiście mam paru przyjaciół Zawier chodzi z Paulina i go bardzo i paru innych ale o nich może innym razem ;p
uwielbiam muzykę(hip hop z przekazem) to ona mnie zazwyczaj uspokaja i bardzo mi pomaga
rodzina hmmm... Mama kocham ją ale mnie często wkurza i w ogóle... tata teraz siedzi tęsknie za nim trochę... był alkoholikiem i nie wiem czy sobie tam radzi... i bardzo często mnie zawodził... barat Dawid oj jest ciężkim charakterem bardzo często narkotyki bierze lubi pić i nie jest łatwym do zrozumienia typem, ma 19 lat ma dziewczynę którą średnio lubię i córkę ktora ma 2 miesiące jakos
miłość hmmm... szukam tej jedynej... prawdziwej ale to nie jest łatwe... ostatnio większość na jakie trafiam to jakieś szmaty albo cos az szkoda gadać a jak jest jakaś fajna to nie umiem tego wykorzystać tzn. może umiem ale ja jestem taki że muszę kogos najpierw choć trochę poznać... polubić a potem sie okazuje zazwyczaj ze to nie ta albo ma chłopaka albo jest prawie z chłopakiem, wyjedzie czy cos zawsze jakies przeszkody sie pojawią ale jebac jakos sobie daje radę tylko jak mnie wieczorami coś nachodzi to nie raz mi sie aż płakać chce taką mam taką chęć kogoś przytulić czy cos... no ale zazwyczaj nie ma kogo a nic ale  sobie daję spojnie teraz daje rade
no i co chcę powiedzieć ze ostatnio sie coraz gorzej czuje... tzn w szkole jest bardzo źle chdze do szkoły w Kielcach do technikum do 1 klasy i mam wątpliwości czy zdam tragedia... nie radzę sobie z tym no i juz dość długo nie byłem w związku to na pewno wiecie jak sie czuje z mama sie bardzo kłucę z parwie cała rodziną ale chociaż jest lepiej z Laurką to mi chyba daje siłę nie wiem ale chodzi mi o to że każdy człowiek szuka miłości jak ja nie znajduje w związku (ktorego nie ma ) to go szuka gdzie indziej w rodzinie czy gdzies ja go chyba znajduje u Przyjaciół tak mi sie wydaje przynajmniej nie wiem czy mnie rozumiecie...
hmmm... co tam jeszcze moge napisac... napisze coś o sobie nie lubię sie bić uwielbiam sczerość baje sie bardzo dużo rzeczy chodzi mi miedzy innymi o takie rzeczy jak odrzucenie załamanie choroby boje sie bardzo tego ze ktos może mnie kłamac z bardzo ważnymi rzeczami no i nie wiem chyba tyle
teraz chciałbym napisać czym jest dla mnie to forum to jest dla mie miejsce w ktorym moge wszystko powiedzieć bez wyjątku bo i tak wiele osob tego nie przeczyta i to jest miejsce gdzie moge sie wyżyć powiedzieć to czego nie raz nie umiem \
będe starał sie pisać jak bd miał jakies problemy albo jak znajdę szczęście spokój ducha czy coos tam... do usłyszenia ehhh...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.madderdin.pun.pl www.naruto-orochi.pun.pl www.eternalmarch.pun.pl www.nbd.pun.pl www.dumhog.pun.pl